.

Etui na telefon

Niezależnie od tego, jakiego modelu telefonu tradycyjnego lub smartfona jesteśmy posiadaczami, należy zadbać o jego należytą ochronę. Nasze mobilne urządzenie każdego dnia narażone jest na działania wielu czynników zewnętrznych, a także na upadki z wysokości, obicia i inne uszkodzenia. Wybierając etui na telefon zyskujemy na dodatkowej ochronie i zabezpieczeniu naszego urządzenia. Nawet najbardziej nowoczesne smartfony nie gwarantują ich pełnej niezawodności w ekstremalnych warunkach – wiadomym jest, że większość jest wzmocniona na czynniki zewnętrzne i wybrane funkcjonują także pod wodą. Co ważne, dziś mamy na rynku o wiele większy wybór case na telefony - silikonowe, gumowe, opatrzone praktycznie dowolną grafiką czy al’a książeczki. Do wyboru jest szereg wzorów, nadruków, grafik, a także możliwość stworzenia unikalnego projektu, by w pełni spersonalizować obudowę do swojego telefonu. Case do iPhone'a, Galaxy czy Huawei'a nie musi być nudną i prostą obudową. Wystarczy wybrać odpowiedni rozmiar i grafikę, która ma zagościć na tyle obudowy. Całość ma szansę spełniać funkcje ochronne, ale i stanowić ciekawy element przyciągający uwagę. Nowoczesny i modny wygląd dla użytkowników telefonów. W naszej ofercie znajdziesz także klasyczne, cienkie etui na telefon w jednolitych kolorach lub przezroczyste.

Rodzaje etui – jaką obudowę wybrać?

Pewnie zastanawiasz się nie tyle co nad kolorem czy rozwiązaniem obudowy do swojego smartfona, ale także nad funkcjonalnością czy użytecznością etui. Poniżej prezentujemy krótkie opisy poszczególnych kategorii pokrowców.

Etui silikonowe – kolorowe i przezroczyste

Na rynku oferującym etui do telefonów, znajdziemy niemałą liczbę tych, które zostały wykonane z silikonu. Czym się wyróżniają? Przede wszystkim etui silikonowe to znacznie większy komfort użytkowania oraz łatwość utrzymania w czystości. Zakurzone czy też przybrudzone pokrowce wystarczy przemyć wodą z mydłem, by ponownie cieszyć się bezpieczną i ciekawą ochroną dla swojego smartfona. Dostępne są etui silikonowe (TPU) dedykowane konkretnym modelom telefonów – dostosowane wszystkie komponenty w etui do wybranego modelu smartfona. To oryginalny pokrowiec na urządzenie mobilne, który z powodzeniem może zostać spersonalizowany pod kątem własnych pomysłów i autorskich projektów, ale również występuje bez kolorów (przezroczysty) lub w jednolitych żywych barwach.

Etui gumowe – bumper

Kupując telefon od samego początku staramy się dbać o niego. Tym bardziej, jeśli w nasze ręce trafia wymarzony smartfon. Poszukujemy zatem pokrowców i etui, które zapewnią dodatkową ochronę delikatnych urządzeń. Dla urządzeń dotykowych idealnie sprawdza się tak zwany bumper, czyli gumowe etui chroniące tył obudowy oraz boki telefonu. Zdecydowanie zwiększa bezpieczeństwo podczas użytkowania, a także nieco eliminuje ryzyko uszkodzeń podczas ewentualnych upadków z udziałem naszego smartfona. Dostępne w pełnej palecie kolorystycznej pozwala dostosować je do danego modelu telefonu oraz własnych gustów.

Kabury, czyli pokrowiec z klapką

W dobie dzisiejszych smartfonów i wielorakich urządzeń mobilnych, telefony z klapką są znacznie rzadziej spotykane. Można jednak zauważyć, iż wracają do łask i wciąż znajdziemy klientów doceniających właśnie ten design. Ochrona smartfona jest równie ważna co zabezpieczenie telefonu z klapką. Do wyboru mamy zatem szereg etui – pokrowców z klapką, które są trwałe, solidne, wytrzymałe, a do tego dostępne w bogatej palecie kolorystycznej. Z powodzeniem dobierzemy je do wybranego modelu telefonu: iPhone Apple, Galaxy Samsung czy serii telefonów od Huawei’a. Kabury posiadają dodatki takie jak miejsce na kartę kredytową, rant zabezpieczający ekran, a ponadto wszystkie niezbędne wycięcia na komponenty telefonu.

Nie zapomnij do kompletu dobrać niezbędnego zabezpieczenia ekranu jakim jest szkło hartowane 9H na ekran telefonu.