.

Etui na telefony Samsung Galaxy

Koncern Samsunga potwierdza co roku swoją jakość, obecność na rynku oraz design smartfonów wypuszczając flagowca, będącego jednym z najbardziej pożądanych. Oczywiście do tej serii należą telefony Galaxy z serii S. Ostatni model jaki się pojawił do S9 oraz S9 Plus, które podbiły rynek smartfonów. Poprzednicy to oczywiście Galaxy S8, Galaxy S7 czy S6. Niemniej jednak są też tzw. średniaki, czyli dobre smartfony do użytkowania telefonów wraz z średnio-zaawansowanymi funkcjami – Galaxy A5, Galaxy J3, Galaxy J5 oraz Galaxy J7. Oczywiście w naszej ofercie iEtui.pl nie mogło zabraknąć etui na telefony do tych wszystkich modeli. Jeśli poszukujesz obudowę przezroczystą, kolorową, bądź w postaci książeczki – dobrze trafiłeś! Takie etui właśnie znajdziesz w naszej ofercie.

Case na telefony Samsunga – cienkie, kolorowe i kabury

Nie od dziś wiadomo, że telefon bez etui jest porysowany, bardziej poległy na uszkodzenia oraz przetarcia. W związku z tym dostosowaliśmy naszą ofertę do obecnego trendu oraz panującej popularności smartfonów Samsung na rynku. Znajdziesz u nas wysokiej jakości etui cienkie (około 0.3 mm – przezroczyste), ale również elegancie w jednolitym kolorze. Natomiast jeśli chcesz dodatkowo chronić ekran LCD smartfona Samsung warto zastanowić się nad etui w postaci książeczki. Tzw. kabury to idealne obudowy do ochrony smartfona zarówno w tylnej jego części jak i przedniej – ekranu. Dzięki dodatkowym kieszonkom w obudowie mamy możliwość schowania dowodu, prawo jazdy czy karty bankomatowej. Magnez w tym etui jest tak dopasowany, że klapka samoczynnie nie otwiera się. Zobacz całą naszą ofertę etui na telefony Samsung i wybierz idealną dla Twojego smartfona obudowę.

Pamiętaj, że do etui warto zastosować także ochronę ekranu LCD. W związku z tym przygotowaliśmy specjalną ofertę: szkła hartowane do Samsung Galaxy