.

Przewiń myszką (scroll), aby powiększyć lub pomniejszyć

Huawei P8 lite (2017) - szkło 9H

12,30 zł 15,99 zł Zniżka 3,69 zł

wysyłka od 6 zł produkt w magazynie

Cienkie i mocne szkło hartowane dostosowane do Huawei P8 Lite (2017). W zestawie szkło ochronne wraz z czyścikiem i ściereczką  - gotowy zestaw do montażu.

Kup szkło hartowane + etui
rabat -20%

Dlaczego warto kupić szkło 9H?

  • Najwyższa ochrona ekranu smartfona - 9H,
  • Idealnie przezroczyta ochrona ekranu z współcynnikiem przenikaia światła ponad 90%,
  • Grubość szkła to zaledwie 0,3 mm,
  • Szybka i prosta instalacja ochrony,
  • Dostosowane idealnie na Huawei P8 Lite 2017.

Nasze porady

Czy warto zakładać szkło ochronne?
Jak założyć szkło na telefon

Twarda, codzienne ochrona ekranu P8 Lite (2017)

Wykonane w 100% z nietłukącego się hartowanego szkła. Ochrona ekranu Huawei P8 Lite 2017 zapewnia szeroką ochronę przed uszkodzeniami i zadrapaniami, w tym ostrymi przedmiotami, takimi jak noże, klucze czy inne metalowe przyrządy. Oleofobowa powłoka i twardość 9H zapobiega większości zadrapań, smug i odcisków palców. Oferowane nietłukące się szkło zmniejsza do minimum uszkodzenia ekranu i ogólnie pomaga chronić oraz zabezpieczyć ekran przed codziennymi zdarzeniami.

9-single-default.jpg

Idealne dopasowanie do ekranu

Ten pokrowiec na ekran Huawei P8 Lite 2017 został specjalnie zaprojektowany, aby pasował do ekranu telefonu z precyzyjnymi wycięciami, tak aby zapewnić optymalną wydajność urządzenia. Czułość ekranu dotykowego jest niezakłócona przez osłonę ekranu i zachowuje 100%-wą dokładność.

Smużenie ekranu

Wysokiej jakości szkło do Huawei P8 Lite jest wyposażone w odporną na rozmazywanie powłokę, która chroni przed odciskiem palca, potem i tłuszczem. Nie martw się o pozostawione odciski na szkle, dzięki powłoce oleofobowej wszystko zniknie.

Krystalicznie czyste

Ochrona Huawei P8 Lite 2017 wykonana jest z krystalicznie czystego szkła hartowanego, które jest tak przezroczyste, że aż niewidoczne gołym okiem.

Opis

Twardość szkła
9H
Grubość szkła
0,3mm
Dodatki w zestawie
czyścik i ściereczka z mikrofibry