.

Przewiń myszką (scroll), aby powiększyć lub pomniejszyć

Huawei P9 Lite - szkło 9H

12,30 zł 15,99 zł Zniżka 3,69 zł

wysyłka od 6 zł produkt w magazynie

Wytrzymała ochrona na ekran smartfona Huawei P9 Lite. Uwaga! Nie pasuje do najnowszej wersje Huawei P9 Lite 2017, ta jest dostępna tutaj: Szkło Huawei P9 Lite 2017

[Przedstawione zdjęcie jest poglądowe - produkt może różnić się od przedstawionego obrazka wycięciami na komponenty oraz opakowaniem producenta.]

Kup szkło hartowane + etui
rabat -20%

Dlaczego warto kupić szkło na ekran?

  • Wytrzymała ochrona 9H w skali Mohsa,
  • Cienkie i bezinwazyjne rozwiązanie - zaledwie 0,3 mm grubości,
  • Szybka i prosta instalacja ochrony na ekranie,
  • Dopasowane do smartfona Huawei P9 Lite.

Nasze porady

Czy warto zakładać szkło ochronne?
Jak założyć szkło na telefon

Wysoka jakość ochrony ekranu

Szkło hartowane do telefonu Huawei P9 Lite to niezbędne i wytrzymałe akcesorium, które dobrze zabezpiecza ekran smartfona. Ochrona przydaje się w codziennym użytkowaniu telefonu podczas kontaktu z kluczami, podłożem czy innymi miejscami. Ponadto zapewni dodatkową ochronę przed ewentualnymi uszkodzeniami mechanicznymi smartfona. Szybka ochronna, która jest na froncie telefonu jest idealnie dostosowana do smartfona Huawei P9 Lite - posiada niezbędne wycięcia oraz rozmiar, tak aby prawidłowo przylegała na ekranie. Dzięki zastosowaniu ochrony ekran jest zabezpieczony przez specjalnie wykonane szkło hartowane o twardości 9H w skali Mohsa. Dzięki takim rozwiązaniu ekran jest zabezpieczony przed ewentualnymi pęknięciami LCD, zarysowaniami czy otarciami.

9-single-default.jpg

Powłoka oleofobowa

Przy produkcji szkła zastosowano nowoczesne rozwiązanie jakim jest powłoka oleofobowa. Dzięki temu szkło nie tylko sprawdza się jako ochrona ekranu LCD, ale również zabezpiecza przed pozostawianiem palców na ekranie, tłustymi odciskami czy trudnymi do zmycia zabrudzeniami.

Minimalna grubość szkła 0,33 mm

Dzięki swojej grubości - 0,3 mmm szkło nie wpływa na zmianę wyglądu smartfona, oryginalnego designu czy ewentualnym zmianom optycznym. Ochrona jest w pełni przezroczysta i nie wpływa na jakość, funkcjonowanie czy obraz ekranu.

Szybka i łatwa instalacja - idealne zabezpieczenie P9 Lite

Przygotowane szkło hartowane do modelu P9 Lite idealnie dostosowuje się do ekranu i przylega do powierzchni telefonu. Nie powstają bąbelki czy inne zbędne i zaburzające wyglądowi mankamenty. Osłona na ekran nie odlepia się samoistnie po wcześniejszej prawidłowej instalacji. Szybka, prosta i bezproblemowa instalacja szkła zapewni ochronę ekranu Huawei P9 Lite.

Zaprojektowane specjalnie dla P9 Lite 2017. Ochrona ekranu ze szkła hartowanego oferuje idealne dopasowanie do Twojego urządzenia. Posiada wycięcia dla kamery, czujników, głośnika i przycisku.

Opis

Twardość szkła
9H
Grubość szkła
0,3mm
Dodatki w zestawie
czyścik i ściereczka z mikrofibry