.

Przewiń myszką (scroll), aby powiększyć lub pomniejszyć

Apple iPhone 6 - szkło hartowane

12,30 zł 15,99 zł Zniżka 3,69 zł

wysyłka od 6 zł produkt w magazynie

Szkło hartowane do Apple iPhone 6 o twardości 9H w zestawie z czyścikiem oraz ściereczką z mikrofibry.

[Przedstawione zdjęcie jest poglądowe - produkt może różnić się od przedstawionego obrazka wycięciami na komponenty oraz opakowaniem producenta.]

Kup szkło hartowane + etui
rabat -20%

Korzyści przemawiające za zakupem szkła?

  • Wytrzymała ochrona ekranu LCD - twardość 9H w skali Mohsa,
  • Cienkie i bezinwazyjne rozwiązanie - zaledwie 0,3 mm grubości,
  • Ochrona nie zmienia oryginalnego designu smartfona iPhone 6,
  • Łatwa i szybka aplikacja ochrony na ekranie,
  • Dopasowane do smartfona Apple iPhone 6.

Nasze porady

Czy warto zakładać szkło ochronne?
Jak założyć szkło na telefon

Wysoka jakość ochrony ekranu

Szkło hartowane do smartfona iPhone 6 marki Apple to niezbędne w posiadaniu akcesorium. Dzięki niemu dobrze jest zabezpieczony ekran smartfona. Ochrona przydaje się zarówno w codziennym użytkowaniu telefonu jak i podczas niekorzystnych upadków telefonu. Do kontaktu ekranu najczęściej dochodzi z kluczami, podłożem biurka lub stołu, a także innymi miejscami, w których przebywamy. Dzięki temu szkło hartowane chroni smartofn 24h przed uszkodzeniami ekranu. Ponadto zapewnia dodatkową ochronę przed ewentualnymi uszkodzeniami mechanicznymi smartfona - najczęściej podczas upadków smartfona z wysokości. Szybka ochronna, która jest na froncie telefonu jest idealnie dostosowana do telefonu Apple iPhone 6. Została odpowiednio dostosowana, dzięki czemu posiada niezbędne wycięcia na komponenty oraz rozmiar, tak aby prawidłowo przylegała na ekranie. Dzięki zastosowaniu ochrony ekran jest zabezpieczony przez specjalnie wykonane szkło hartowane o twardości 9H w skali Mohsa. Takie rozwiązanie zapewnia ekranowi smarfona zabezpieczenie przed ewentualnymi: pęknięciami LCD, zarysowaniami czy otarciami.

9-single-default.jpg

Powłoka oleofobowa

Producent szkła zastosował ponadto nowoczesne rozwiązanie jakim jest powłoka oleofobowa. Dzięki temu szkło zainstalowane na ekranie nie tylko sprawdza się jako ochrona LCD, ale również zabezpiecza przed pozostawianiem: palców na ekranie, tłustymi odciskami czy trudnymi do zmycia zabrudzeniami z ekranu.

Minimalna grubość szkła 0,33 mm

Minimalna grubość szkła 0,3 mmm nie wpływa na zmianę wyglądu smartfona, oryginalnego designu iPhona 6 czy ewentualnym zmianom optycznym. Ochrona jest w pełni przezroczysta i nie wpływa na jakość, funkcjonowanie czy obraz ekranu. Pełna przezroczystość oraz przepuszczalność światła.

Szybka i łatwa instalacja - idealne zabezpieczenie iPhone 6

Przygotowane szkło hartowane do modelu iPhone 6 idealnie dostosowuje się do ekranu i przylega do powierzchni telefonu. Nie powstają bąbelki czy inne zbędne i zaburzające wyglądowi mankamenty. Osłona na ekran nie odlepia się samoistnie po wcześniejszej prawidłowej instalacji. Szybka, prosta i bezproblemowa instalacja szkła zapewni ochronę ekranu Apple iPhone 6.

Zaprojektowane specjalnie szkło do smarfona Apple iPhone 6. Ochrona hartowana ekranu oferuje idealne dopasowanie do Twojego urządzenia. Posiada wycięcia dla kamery, czujników, głośnika i przycisku.

Opis

Twardość szkła
9H
Grubość szkła
0,3mm
Dodatki w zestawie
czyścik i ściereczka z mikrofibry