.

Przewiń myszką (scroll), aby powiększyć lub pomniejszyć

Apple iPhone 7 - szkło 9H

12,30 zł 15,99 zł Zniżka 3,69 zł

wysyłka od 6 zł produkt w magazynie

Ochrona ekranu ze szkła hartowanego do smartofona iPhone 7 o twardości 9H. Zestaw składa się ze szkła, czyścika oraz ściereczki z mikrofibry.

[Przedstawione zdjęcie jest poglądowe - produkt może różnić się od przedstawionego obrazka wycięciami na komponenty oraz opakowaniem producenta.]

Kup szkło hartowane + etui
rabat -20%

Korzyści przemawiające za zakupem szkła?

  • Najwyższa klasa ochrony ekranu - twardość 9H w skali Mohsa,
  • Cienkie rozwiązanie - jedynie 0,3 mm grubości,
  • Szkło nie wpływa na zmianę oryginalnego designu smartfona iPhone 7,
  • Prosta aplikacja ochrony na ekranie,
  • Dopasowane do smartfona Apple iPhone 7.

Nasze porady

Czy warto zakładać szkło ochronne?
Jak założyć szkło na telefon

Wysoka jakość ochrony ekranu

Szkło do smartfona iPhone 7 marki Apple wytrzymałe akcesorium, które aktualnie jest zainstalowane na znacznej ilości telefonów. Dzięki temu idealnemu rozwiązaniu ekran telefon jest zabezpieczony i odpowiednio chroniony. Szkło hartowane przydaje się zarówno w codziennym użytkowaniu smartfona, jak i podczas niekorzystnych upadków z wysokości. Do kontaktu ekranu najczęściej dochodzi z takimi elementami jak: klucze, podłoże biurka lub stołu, zegarek, a także innymi miejscami, w których przebywamy lub użytkujemy. Dzięki temu idealnemu rozwiązaniu jakim jest szkło nasz smartofn ma ochronę 24h przed uszkodzeniami ekranu. Ponadto nakładka na ekran zapewnia dodatkową ochronę przed ewentualnymi uszkodzeniami mechanicznymi smartfona - najczęściej podczas upadków smartfona z wysokości. Szybka ochronna, która jest na froncie telefonu jest idealnie dostosowana do telefonu Apple iPhone 7. Została odpowiednio dostosowana, dzięki czemu posiada niezbędne wycięcia na komponenty. Wykorzystana wysoka twardość szkła - 9H w skali Mohsa zapewnia stabilną i trwałą ochronę. Takie rozwiązanie zabezpieczy ekran smartfona przed ewentualnymi: pęknięciami LCD, zarysowaniami czy otarciami.

9-single-default.jpg

Powłoka oleofobowa

Producent szkła zastosował ponadto nowoczesne rozwiązanie jakim jest powłoka oleofobowa. Dzięki temu szkło zainstalowane na ekranie nie tylko sprawdza się jako ochrona LCD, ale również zabezpiecza przed pozostawianiem: palców na ekranie, tłustymi odciskami czy trudnymi do zmycia zabrudzeniami z ekranu.

Minimalna grubość szkła 0,33 mm

Minimalna grubość szkła 0,3 mmm nie wpływa na zmianę wyglądu smartfona, oryginalnego designu iPhona 7 czy ewentualnym zmianom optycznym. Ochrona jest w pełni przezroczysta i nie wpływa na jakość, funkcjonowanie czy obraz ekranu. Pełna przezroczystość oraz przepuszczalność światła.

Szybka i łatwa instalacja - idealne zabezpieczenie iPhone 7

Przygotowane szkło hartowane do modelu iPhone 7 idealnie dostosowuje się do ekranu i przylega do powierzchni telefonu. Nie powstają bąbelki czy inne zbędne i zaburzające wyglądowi mankamenty. Osłona na ekran nie odlepia się samoistnie po wcześniejszej prawidłowej instalacji. Szybka, prosta i bezproblemowa instalacja szkła zapewni ochronę ekranu Apple iPhone 7.

Zaprojektowane specjalnie szkło do smarfona Apple iPhone 7. Ochrona hartowana ekranu oferuje idealne dopasowanie do Twojego urządzenia. Posiada wycięcia dla kamery, czujników, głośnika i przycisku.

Opis

Twardość szkła
9H
Grubość szkła
0,3mm
Dodatki w zestawie
czyścik i ściereczka z mikrofibry