.

Etui na telefony Huawei

W tej kategorii znajdziesz cały asortyment przygotowany dla smartfonów, które należą do coraz popularniejszej marki smartfonów – Huawei. Z roku na rok wypuszczają na rynek coraz to lepsze smarfony, a w związku z tym nasza oferta etui także jest i do nich dostosowana. Znajdziesz u nas obudowy na Huawei P20, Mate 10 Lite, P8 i P9 Lite oraz inne modele. Przygotowaliśmy etui cienkie- przezroczyste, ale i również kolorowe czy w postaci książeczki. Warto zapoznać się z poniższą ofertą etui, aby zapewnić ochronę takiej jakości smartfonowi. Pamiętaj o zabezpieczeniu tylnej części smartfona – niech jego obudowa będzie w oryginalnym stanie, a ponadto etui zapewni ochronę przed ewentualnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Sprawdź poniższą ofertę.

Case kolorowe i przezroczyste do smartfonów Huawei

W dniu codziennym nasz smartfon narażony jest na wiele upadków, otarć czy zarysowań. Warto w związku z tym zastanowić się nad jego ochroną. Telefon warto, aby nam posłużył dłużej dlatego do zabezpieczenia jego tylnej części sugerujemy zastosować wysokiej jakości etui na telefon przezroczyste. Dzięki temu design smartfonu pozostanie bez zmian, a ochrona będzie zapewniona. Alternatywnym rozwiązaniem jest oczywiście case kolorowe – czarne, granatowe, czerwone czy miętowe. W zależności od upodobań oraz panującego trendu dostosowaliśmy ofertę pokrowców na telefon dla każdego klienta. W kolejnej podkategorii znalazły się także ciekawe etui na Huawei w formie książeczki. Dzięki tej ciekawej formie smartfon jest chroniony zarówno w tylnej jego części, jak i przedniej – ekran LCD. Kabura posiada dodatkowo magnes, dzięki któremu łączy obie klapki. Pamiętaj – ochrona telefonu przed zarysowaniami i otarciami to niezbędne zabezpieczenie.

Nie mogliśmy oczywiście zapomnieć o szkle na ekran, które zapewni zabezpieczenie ekranu. W związku z tym przygotowaliśmy specjalną ofertę wysokiej jakości szkła hartowane do Huawei.