.

Przewiń myszką (scroll), aby powiększyć lub pomniejszyć

Apple iPhone 8 Plus - szkło hartowane

12,30 zł 15,99 zł Zniżka 3,69 zł

wysyłka od 6 zł produkt w magazynie

Ochrona ekranu do smartfona Apple iPhone 8 Plus. Szkło hartowane idealnie dostosowane o twardości 9H.

[Przedstawione zdjęcie jest poglądowe - produkt może różnić się od przedstawionego obrazka wycięciami na komponenty oraz opakowaniem producenta.]

Kup szkło hartowane + etui
rabat -20%

Dlaczego warto kupić szkło do iPhone 8 Plus?

  • Wysoka jakość ochrony ekranu - twardość szkła 9H,
  • Minimalna grubość - jedynie 0,3 mm,
  • Nie ingeruje w funkcjonalność oraz wygląd smartfonu,
  • Prosta i szybka instalacja,
  • Idealnie dopasowane do Apple iPhone 8 Plus.

Nasze porady

Czy warto zakładać szkło ochronne?
Jak założyć szkło na telefon

Wysoka jakość ochrony ekranu

Jeśli chcesz chronić ekran smartfona iPhone 8 Plus marki Apple to szkło hartowane jest idealnym do tego rozwiązaniem. Wytrzymałe akcesorium, które wspomaga i chroni ekran przed codziennymi zderzeniami ekranu z innymi elementami. Dzięki temu idealnemu rozwiązaniu ekran LCD telefonu jest zabezpieczony i odpowiednio chroniony. Szkło hartowane przydaje się zarówno w codziennym użytkowaniu smartfona iPhone 8 Plus, jak i podczas niekorzystnych upadków z wysokości. Najczęściej ekrany telefonów zostają uszkodzone wskutek kontaktu z kluczami, blatem biurka lub stołu, zegarkiem, a także innymi miejscami, w których przebywamy lub użytkujemy smartfon. Dzięki aplikacji ochrony, która jest idealnym rozwiązaniem szkło hartowane chroni smartofon przed uszkodzeniami ekranu. Ponadto nakładka na ekran zapewnia dodatkową ochronę przed ewentualnymi uszkodzeniami mechanicznymi smartfona, które najczęściej przytrafiają się podczas upadków telefonu z wysokości. Szybka ochronna, która jest na froncie telefonu jest idealnie dostosowana do telefonu Apple iPhone 8 Plus. Została odpowiednio przygotowana i wycięta, dzięki czemu posiada niezbędne wcięcia na komponenty jakimi są głośniki, przyciski czy aparat. Wykorzystana wysoka twardość szkła - 9H w skali Mohsa zapewnia stabilną i trwałą ochronę. Takie rozwiązanie zabezpieczy ekran smartfona przed ewentualnymi: pęknięciami LCD, zarysowaniami czy otarciami.

9-single-default.jpg

Powłoka oleofobowa

Szkło hartowane posiada dodatkowo nałożoną powłokę oleofobową. Dzięki temu rozwiązaniu na ekranie LCD telefonu nie zobaczymy odcisków palców, tłustych plam czy ciężkich zabrudzeń do wytarcia. Szkło wraz z powłoką stanowią idealne rozwiązanie dla każdego użytkownika.

Minimalna grubość szkła 0,33 mm

Grubość szkła, która wynosi 0,3 mmm nie wpływa ani na zmianę wyglądu smartfona, ani na oryginalny design iPhona 8 Plus czy ewentualne zmiany optyczne. Ochrona jest w pełni przezroczysta i nie wpływa na jakość, funkcjonowanie czy obraz ekranu. Pełna przezroczystość oraz przepuszczalność światła pozwala na zachowanie prawidłowych parametrów smartfona.

Idealne zabezpieczenie iPhone 8 Plus

Zaprojektowane szkło hartowane do telefonu iPhone 8 Plus idealnie dostosowuje się do ekranu i przylega do powierzchni telefonu. Po prawidłowej aplikacji ochrony nie pojawiają się bąbelki czy inne zbędne i zaburzające wyglądowi mankamenty. Osłona na ekranie nie odlepia się samoistnie, co stanowi kolejny plus w jej zastosowaniu. Szybka, prosta i bezproblemowa instalacja szkła zapewni ochronę ekranu Apple iPhone 8 Plus na długi okres użytkowania.

Zaprojektowane specjalnie szkło do smarfona Apple iPhone 8 Plus. Ochrona hartowana ekranu oferuje idealne dopasowanie do Twojego urządzenia. Posiada wycięcia dla kamery, czujników, głośnika i przycisku.

Opis

Twardość szkła
9H
Grubość szkła
0,3mm
Dodatki w zestawie
czyścik i ściereczka z mikrofibry