.

Przewiń myszką (scroll), aby powiększyć lub pomniejszyć

Apple iPhone 6S - szkło hartowane

12,30 zł 15,99 zł Zniżka 3,69 zł

wysyłka od 6 zł produkt w magazynie

Idealna ochrona na smartfon iPhone 6S marki Apple. Cienka, twarda (9H) oraz wytrzymała. Zabezpieczy i ochroni ekran LCD.

[Przedstawione zdjęcie jest poglądowe - produkt może różnić się od przedstawionego obrazka wycięciami na komponenty oraz opakowaniem producenta.]

Kup szkło hartowane + etui
rabat -20%

Dlaczego szkło hartowane do iPhone 6S?

  • Szklana ochrona o twardości 9H,
  • Zabezpieczenie przepuszczające ponad 99% światła,
  • Minimalna grubość - zaledwie 0,3 mm,
  • Szybka i łatwa instalacja,
  • Dostosowane idealnie do Apple iPhone 6S.

Nasze porady

Czy warto zakładać szkło ochronne?
Jak założyć szkło na telefon

Konstrukcja ze szkła hartowanego o wysokiej wytrzymałości 9H

Idealne i wytrzymałe akcesorium do smartfona iPhone 6S. Szkło hartowane zostało technologicznie i chemicznie wzmocnione do twardości 9H w skali Mohsa. Dzięki tym rozwiązaniom zapewniamy ekranowi wysoką ochronę i zabezpieczenie. Szklana ochrona to nowoczesne i popularne rozwiązanie technologiczne, które pozwala na zabezpieczenie ekranu LCD przed spotkaniem z kluczami, podłożem, ostrymi kantami czy ewentualnym upadkiem z wysokości. Ponadto trzeba dodać, że nie przeszkadza w codziennym użytkowaniu smartfona, a obraz przepuszcza idealną klarowność. Takie rozwiązania pozwalają na korzystanie z telefonu iPhone 6S bez zmian w wyglądzie ekranu, obrazu czy kolorów. LCD dzięki szklanej ochronie hartowanej będzie chronione przed uszkodzeniami, zadrapaniami oraz uderzeniami zewnętrznymi. Szkło jest bezpieczne w użytkowaniu i odpowiednio dostosowane do ekranu 6S.

9-single-default.jpg

Przezroczysta ochorona o najwyższym współczynniku przenikania światła

Zabezpieczenie ekranu Apple iPhone 6S szklaną ochroną to jedno z najlepszych rozwiązań, aby ekran pozostał w oryginalnej okazałości. Nałożenie na jednego z najlepszych smartfonów szkło hartowane nie zmniejszy użytkownikowi ostrości obrazu, jasności wyświetlacza czy innych funkcjonalności. Ta szklana ochrona wyświetlacza Retina 4,7” w iPhone 6S marki Apple została specjalnie zaprojektowana, tak aby była optycznie maksymalnie przejrzysta i posiadała największy stosunek penetracji światła. Ochraniacz ekranu spełnia swoje wszystkie funkcjonalności nie wpływając na użytkowanie dotykowego smartfona iPhone 6S i rozdzielczości ekranu 1334 x 750 pikseli.

Grubość szkła 0,33 mm

Najwyższa jakość ochrony dotykowego LCD Multi‑Touch o przekątnej 4,7 cala smartfona iPhone 6S dzięki szklanym zabezpieczeniu o grubości zaledwie 0,3 mm. W efekcie oznacza to, że do oryginalnej grubości smartfona (około 7,1 mm) dodajemy praktycznie niedostrzegalną warstwę szklaną. Dzięki takim rozwiązaniom jesteśmy pewni, że ekran 6S jest zabezpieczony, a jego design jest praktycznie bez zmian.

Powłoka oleofobowa

Dzięki zastosowanej powłoce oleofobowej w szkle hartowanym ekran pozostaje czysty bez zbędnych odcisków palców, tłustych plam czy uciążliwych do zmycia zabrudzeń. Ponadto zastosowanie tej powłoki to dodatkowa ochrona przed uszkodzeniami - zabezpieczenie przed pęknięciem panoramicznego wyświetlacz LCD. Ekran dzięki powłoce nie ulega tak szybkiej eksploatacji i zabrudzeniu. To kolejny plus przemawiający za zastosowaniem szkła hartowanego w iPhone 6S.

Łatwa i szybka instalacja

Szklana ochrona w porównaniu z folią jest lepszą pod kilkoma względami: nie pęka, nie odkleja się na rogach oraz nie pozostawia bąbli podczas instalacji na ekranie. Ponadto nałożona powłoka na ekran LCD jest prosta w ewentualnej potrzebie jej zdjęcia.

Szkło wykonane na iPhone 6S

Przygotowane szkło zostało idealnie dostosowane do iPhone 6S o ekranie LCD Multi‑Touch 4,7". Powłoka posiada niezbędne wycięcia na takie komponenty jak aparat, przyciski czy głośnik.

Opis

Twardość szkła
9H
Grubość szkła
0,3mm
Dodatki w zestawie
czyścik i ściereczka z mikrofibry