.

Przewiń myszką (scroll), aby powiększyć lub pomniejszyć

Apple iPhone 8 - szkło 9H

12,30 zł 15,99 zł Zniżka 3,69 zł

wysyłka od 6 zł produkt w magazynie

Szklana ochrona na Apple iPhone 8 - twardość 9H, idealna klarowność obrazu i wysoka jakość zabezpieczenia.

[Przedstawione zdjęcie jest poglądowe - produkt może różnić się od przedstawionego obrazka wycięciami na komponenty oraz opakowaniem producenta.]

Kup szkło hartowane + etui
rabat -20%

Dlaczego warto wybrać szkło do iPhone 8?

  • Ochrona ekranu o twardości 9H,
  • Brak rys i palców na oryginalnym ekranie,
  • Minimalna grubość - jedynie 0,3 mm,
  • Prosta aplikacja szkła na ekranie,
  • Przygotowane do Apple iPhone 8.

Nasze porady

Czy warto zakładać szkło ochronne?
Jak założyć szkło na telefon

Konstrukcja ze szkła hartowanego o wysokiej wytrzymałości 9H

Szkło hartowane to wytrzymałe akcesorium przygotowane także do smartfona iPhone 8. Ochrona została technologicznie i chemicznie wzmocniona do twardości 9H w skali Mohsa. Dzięki tym rozwiązaniom zapewniamy ekranowi wysoką ochronę i zabezpieczenie. Szklana ochrona to nowoczesne i popularne rozwiązanie technologiczne, które pozwala na zabezpieczenie ekranu LCD przed spotkaniem z kluczami, podłożem, ostrymi kantami czy ewentualnym upadkiem z wysokości. Ponadto trzeba dodać, że nie przeszkadza w codziennym użytkowaniu smartfona, a obraz przepuszcza idealną klarowność. Takie rozwiązania pozwalają na korzystanie z telefonu iPhone 8 bez zmian w wyglądzie ekranu, obrazu czy kolorów. LCD dzięki szklanej ochronie hartowanej będzie chronione przed uszkodzeniami, zadrapaniami oraz uderzeniami zewnętrznymi. Szkło jest bezpieczne w użytkowaniu i odpowiednio dostosowane do ekranu 8.

9-single-default.jpg

Przezroczysta ochorona o najwyższym współczynniku przenikania światła

Zabezpieczenie ekranu Apple iPhone 8 szklaną ochroną to jedno z najlepszych rozwiązań, aby ekran pozostał w oryginalnej okazałości. Nałożenie na jednego z najlepszych telefonów szkło hartowane nie zmniejszy użytkownikowi ostrości obrazu, jasności wyświetlacza czy innych funkcjonalności. Ta szklana ochrona wyświetlacza Retina HD 4,7” w iPhone 8 marki Apple została specjalnie zaprojektowana, tak aby była optycznie maksymalnie przejrzysta i posiadała największy stosunek penetracji światła. Ochraniacz ekranu spełnia swoje wszystkie funkcjonalności nie wpływając na użytkowanie dotykowego smartfona iPhone 8 i rozdzielczości ekranu 1334 x 750 pikseli. Ekran działa w 100% bez zmian wraz z modułem Apple Touch ID. Smartfon prawidłowo funkcjonuje, a za założona ochrona nie wpływa na jakość użytkowania.

Grubość szkła 0,33 mm

Najwyższa jakość ochrony dotykowego ekranu LCD Multi-Touch o przekątnej 4,7 cala smartfona iPhone 8 dzięki szklanemu zabezpieczeniu o grubości zaledwie 0,3 mm. W efekcie oznacza to, że do oryginalnej grubości telefonu (około 7,3 mm) dodajemy praktycznie niedostrzegalną warstwę szklaną. Takie rozwiązanie zapewne nie wpłynie na zmianę designu czy oryginalnego wyglądu, a za to będziemy posiadali wspaniała ochronę ekranu LCD.

Powłoka oleofobowa

Powłoka oleofobowa, która została zastosowana w szkle ma za zadanie chronić ekran przed mocnymi zabrudzeniami, usuwać odciski palców i nie pozostawiać tłustych plam na ekranie. Ponadto dzięki tej powłoce ekran nie ulega szybkiej eksploatacji, jak i zabrudzeniom. To dodatkowe plusy instalacji szkła hartowanego na telefonie iPhone 8.

Łatwa i szybka instalacja

Ochrona ze szkła w porównaniu z folią, która również dostępna jest na rynku wyróżnia się pod kilkoma aspektami. Mianowicie szkło nie pęka samo z siebie na rogach, nie odkleja się z czasem samoczynnie oraz nie pozostawia bąbli podczas zakładania.

Szkło wykonane na iPhone 8

Szklane zabezpieczenie zostało dopasowane do ekranu Apple iPhone 8, tak aby posiadało niezbędne wycięcia na aparat, głośnik czy przycisk. Ekran LCD Multi‑Touch będzie dobrze chroniony!

Opis

Twardość szkła
9H
Grubość szkła
0,3mm
Dodatki w zestawie
czyścik i ściereczka z mikrofibry