.

Etui na iPhone 8

Szukasz dobrej ochrony na tylną część smartfona? Zobacz poniższą ofertę, a napewno uda się Tobie znaleźć to czego szukasz. Nie zapomnij o dodatkowej ochronie szklanej na ekran!

Etui zabezpieczy Twój iPhone 8

Producent Apple wprowadził na rynek w 2017 roku jeden z najlepszych smartfonów iPhone 8. Amerykanie co roku udoskonalają swoje smartfony i wypuszczają podrasowane wersje na rynek jako flagowce swojej marki. Nie ma nic w tym dziwnego, każdy chce posiadać jak najlepszy telefon. Do tego także są niezbędne dodatkowe akcesoria, takie jak pokrowce. Dedykowane etui na telefon Apple iPhone 8 posiada wszystkie niezbędne wycięcia i otwory, tak aby nie miało to wpływu na jego użytkowanie. W naszej ofercie nie mogło zabraknąć case do tego modelu Apple. Posiadamy obudowy na smartfona w jednolitych, ciekawych kolorach, ale również znajdziesz tutaj przezroczyste i cienkie pokrowce. Ekran 4,7" w iPhone 8 może dodatkowo chronić lekki rant w wybranych etui. Dzięki takim rozwiązaniom podczas odkładania telefonu ekranem do podłoża zapewniamy dodatkową ochronę przed zarysowaniami i otarciami matrycy. Wszystkie etui z oferty naszego sklepu iEtui.pl posiadają także wycięcia na tylny aparat, który w tym modelu posiada 12 Mpix z f/1.8. Szukasz ciekawszego rozwiązania do telefonu iPhone 8? Ciekawym i popularnym rozwiązaniem cieszy się także etui w formie książeczki. Smartfon jest umieszczony w dedykowanej nakładce z TPU. Tył telefonu chroni pokrowiec z wysokiej jakości materiały, a dodatkowo przednia część smartfona jest zabezpieczona poprzez klapkę, która domyka się na ukryty magnez. Ponadto obudowa książeczkowa posiada od środka dodatek w formie schowka na kartę bankomatową lub dowód.

Dla wielbicieli smartfonów iPhone przygotowaliśmy szeroką gamę pokrowców. Urządzenie wymaga odpowiedniej ochrony i zabezpieczenia przed porysowaniem, a także ewentualnym upadkiem z wysokości. Nie mogło także u nas zabraknąć przedniej ochrony w postaci szkła hartowanego.